Pobudzamy zdolności
manualne

Przekazujemy pasję
do ceramiki

Warsztaty ceramiczne

Studio Ceramika prowadzi warsztaty z odlewania form ceramicznych oraz dekorowania gotowej porcelany kalkomanią ceramiczną. Warsztaty mają na celu rozbudzić zdolności manualne i artystyczne oraz stworzyć możliwość poznania i rozwoju nowej pasji. Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje wypaloną w wysokiej temperaturze własnoręcznie wykonaną formę lub ozdobioną porcelanę.

Zapewniamy materiały i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia warsztatów: porcelanę (kubki, filiżanki, talerze) , kalkomanię ceramiczną , masę plastyczną, masę lejną , formy ceramiczne do odlewów. Wszystkie prace są wypalane w wysokiej temperaturze, dzięki czemu są w pełni użytkowe. Odbiór wyrobów z możliwością dowozu do danej placówki do 7 dni.

Oferta

Ofertę kierujemy do przedszkoli, szkół, domów kultury oraz firm organizujących iventy i imprezy integracyjne. Program warsztatów dostosowany jest do różnych grup wiekowych: dzieci od 6 lat, młodzieży, osób dorosłych, w tym seniorów. Stopień trudności zajęć dopasowany jest indywidualnie do danej grupy wiekowej biorącej udział w warsztatach.

Warsztaty prowadzimy w pomieszczeniach udostępnionych przez organizatora.

Studio Ceramika

ul. Plebiscytowa 28
40-036 Katowice

[email protected]

605 608 575